Αναλυτικά.
Τα αποτελέσματα των αγώνων της προκριματικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος κορασίδων που διεξάγονται στο κλειστό γυμναστήριο της Νεάπολης Λάρισας από 8 έως 11 Απριλίου 2011 είναι:
Β’ όμιλος ( Ο όμιλος του Φιλαθλητικού)
Παρασκευή (8/4/2011)
Μέγας Αλέξανδρος – Ίκαρος 3-2 (25-27, 25-22, 25-13, 23-25, 15-5)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-20, 25-19, 25-17)
Σάββατο (9/4/2011)
ΑΣ Ελπίς – Μέγας Αλέξανδρος: 3-0
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΠΑΣ Ικαρος: 3-0
Κυριακή (10/4/2011)
ΠΑΣ Ικαρος – ΑΣ Ελπίς: 0-3
Μέγας Αλέξανδρος – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός: 3-2
3) Μ. Αλέξανδρος 5 (6-7)
4) Ίκαρος Εδεσσας 3 (2-9)
Α’ όμιλος
Παρασκευή (8/4/2011)
ΦΕ Ιωαννίνων – ΑΠΣ Αίας 0-3 (17-25, 13-25, 22-25)
ΕΑ Λαρίσης – Ερμής Δράμας 3-0 (29-27, 25-20, 25-19)
Σάββατο (9/4/2011)
ΑΠΣ Αίας – Ερμής Δράμας: 3-0
ΦΕ Ιωαννίνων – ΕΑ Λαρίσης: 1-3
Κυριακή (10/4/2011)
Ερμής Δράμας – ΦΕ Ιωαννίνων: 3-2
ΕΑ Λαρίσης – ΑΠΣ Αίας: 0-3
Ημιτελική φάση (Νέαπολη Λάρισας)
Δευτέρα (11/4/2011)
Αίας – Ελπίς:3-2
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΕΑΛ: 3-1
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΟΜΙΛΩΝ
ΠΗΓΗ: www.volleyball.gr
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρ.8/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 14.00 ΦΕ Ιωαννίνων – ΑΠΣ Αίας 0-3
Παρ.8/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 20.00 ΕΑ Λαρίσης – ΣΦΒ Ερμής 3-0
Σαβ.9/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 14.00 ΑΠΣ Αίας – ΣΦΒ Ερμής 3-0
Σαβ.9/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 18.00 ΦΕ Ιωαννίνων – ΕΑ Λαρίσης 1-3
Κυρ.10/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 12.00 ΣΦΒ Ερμής – ΦΕ Ιωαννίνων 3-2
Κυρ.10/4/2011 Νεάπολης Λαρ. 14.00 ΕΑ Λαρίσης – ΑΠΣ Αίας 0-3
Βαθμολογία
Ο μ ά δ α Βαθμοί Ν Η Σετ
1 ΑΠΣ Αίας 6 3 0 9 – 0
2 ΕΑ Λαρίσης 5 2 1 6 – 4
3 ΣΦΒ Ερμής 4 1 2 3 – 8
4 ΦΕ Ιωαννίνων 3 0 3 3 – 9
Β’ ΟΜΙΛΟΣΠαρ.8/4/2011
Νεάπολης Λαρ 16.00 ΠΑΣ Ίκαρος – ΓΣ Μεγ.Αλέξανδρος 3-2
Παρ.8/4/2011 Νεάπολης Λαρ 18.00 Φιλαθλ.Λαρισαϊκός – ΑΣ Ελπίς 3-0
Σαβ.9/4/2011 Νεάπολης Λαρ 12.00 ΑΣ Ελπίς – ΓΣ Μεγ.Αλέξανδρος 3-0
Σαβ.9/4/2011 Νεάπολης Λαρ 16.00 Φιλαθλ.Λαρισαϊκός – ΠΑΣ Ίκαρος 3-0
Κυρ.10/4/2011 Νεάπολης Λαρ 10.00 ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΣ Ελπίς 0-3
Κυρ.10/4/2011 Νεάπολης Λαρ 16.00 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος – Φιλαθλ.Λαρισαϊκός 3-2
Βαθμολογία
Ο μ ά δ α Βαθμοί Ν Η Σετ
1 Φιλαθλ. Λαρισαϊκός 5 2 1 8 – 3
2 ΑΣ Ελπίς 5 2 1 6 – 3
3 ΠΑΣ Ίκαρος 4 1 2 3 – 8
4 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος 4 1 2 5 – 8
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 14.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΟ Παναθηναϊκός 2-3
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 16.00 ΣΦΠ Χανίων – ΓΣ Αργους 2-3
Σαβ. 9/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 12.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΣΦΠ Χανίων 0-3
Σαβ. 9/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 14.00 ΑΟ Παναθηναϊκός – ΓΣ Αργους 3-1
Κυρ. 10/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 10.00 ΓΣ Αργους – ΑΟ Ένωση Ιλίου 3-0
Κυρ. 10/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 14.00 ΣΦΠ Χανίων – ΑΟ Παναθηναϊκός 3-1
Βαθμολογία
Ο μ ά δ α Βαθμοί Ν Η Σετ
1 ΣΦΠ Χανίων 5 2 1 8 – 4
-. ΓΣ Άργους 5 2 1 7 – 5
-. ΑΟ Παναθηναϊκός 5 2 1 7 – 6
4 ΑΟ Ένωση Ιλίου 3 0 3 2 – 9
Βαθμολογία ομάδων που ισοβάθμισανΟ μ ά δ α Βαθμοί Ν Η Σετ
1 ΣΦΠ Χανίων 3 1 1 5 – 4
2 ΑΟ Παναθηναϊκός 3 1 1 4 – 4
3 ΓΣ Άργους 3 1 1 4 – 5
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 18.00 Ενωση Βύρωνα – ΑΟΝ Πανναξιακός 3-1
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 20.00 ΓΣΚ Ηρακλής – Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-2
Σαβ. 9/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΝ Πανναξιακός 3-0
Σαβ. 9/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 18.00 ΓΣΚ Ηρακλής – Ενωση Βύρωνα 1-3
Κυρ. 10/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 12.00 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΓΣΚ Ηρακλής 1-3
Κυρ. 10/4/2011 Παιανίας (Στίβου) 16.00 Ενωση Βύρωνα – Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-2
Βαθμολογία
Ο μ ά δ α Βαθμοί Ν Η Σετ
1 Ένωση Βύρωνα 6 3 0 9 – 4
2 ΓΣΚ Ηρακλής 5 2 1 7 – 6
3 Ολυμπιακός ΣΦΠ 4 1 2 7 – 6
4 ΑΟΝ Πανναξιακός 3 0 3 2 – 9
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
Λάρισα, ΕΑΚ Νεάπολης
Παρ. 8/4/2011 Νεάπολης 16.00 ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Ελπίς 3-2
Παρ. 8/4/2011 Νεάπολης 18.00 Φιλαθλ. Λαρισαϊκός – ΕΑ Λαρίσης 3-1
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Παιανίας
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας 11.30 ΣΦΠ Χανίων – ΓΣΚ Ηρακλής 3-2
Παρ. 8/4/2011 Παιανίας 13.30 Ένωση Βύρωνα – ΑΟ Παναθηναϊκός 3-2
Η κλήρωση της επόμενης φάσης θα γίνει εντός των επόμενων ημερών