![Έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα και η γυναικεία ομάδα του Φιλαθλητικού.](https://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2018/02/1aa-768x403.jpg)
Μέσα σε μια πολύ «ζεστή» ατμόσφαιρα, την Πέμπτη το βράδυ πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας και της γυναικείας ομάδας του συλλόγου μας στο BARLEY-BAR στο λόφο του Φρουρίου
Στην καθιερωμένη κοπή παραβρέθηκαν τα μέλη του ΔΣ , οι αθλήτριες και η τεχνική ηγεσία. Η τυχερή που βρήκε το φλουρί (το οποίο αντιστοιχούσε σε ένα συμβολικό χρηματικό ποσό), ήταν η Δήμητρα Αναγνωστοπούλου.
Για περισσότερες φωτογραφίες ΕΔΩ