![Δεν τα κατάφεραν οι Παγκορασίδες του Φιλαθλητικού.](https://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2022/04/ΦΛΣ-Ελασ1-768x403.jpg)
Δεν τα κατάφερε η ομάδα των Παγκορασίδων (Κ16) του Φιλαθλητικού και ηττήθηκε σε δύο αγώνες που έδωσε για το πρωτάθλημα αυτή την εβδομάδα.
Την Κυριακή 17/4 στοκλειστό γυμναστήριο του Μουσικού σχολείου αγωνίσθηκε με την ομάδα της Ελασσόνας και έχασε με 3-0 σετ και την Τετάρτη 20/4/22 σε εξ αναβολής αγώνα ταξίδεψε στο Βόλο όπου και ηττήθηκε με 3-1 σετ από τον ΓΣ Βόλου.
Φωτογραφίες από την αναμέτρηση με την Ελασσόνα.