1.Μακεδόνες 43 (45-9)
2.Άρης 41 (45-16)
3.Σταυρούπολη 38 (43-19)
4.Επίκουρος 27 (30-27)
5.Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 18 (25-34)
6.Νέα Γενεά 17 (22-37)
7.Ερμής Δράμας 12 (22-40)
8.Ηρακλής Ιωαννίνων. 11 (18-41)
9.ΧΑΝΘ 9 (16-43)
2010 – 2011 Πρόγραμμα Αγώνων και Αποτελέσματα Βόλεϊ Γυναικών
Α” Γύρος
Φιλαθλητικός Λάρισας – Ερμής Δράμας ( 3 – 0 ) 25-16, 27-25, 25-20
1η αγωνιστική
Ημερα : 27 – 11 – 2010
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Φιλαθλητικός Λάρισας ( 3 – 0 ) 25-21, 25-14, 25-19
2η αγωνιστική
Ημερα : 04 – 12 – 2010
Ώρα :
Γήπεδο: ΚΥΜΙΝΩΝ
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΑΡΗΣ ( 1 – 3 ) 19-21, 21-25, 25-21, 25-19
3η αγωνιστική
Ημερα : 11 – 12 – 2010
Ώρα : 5:30μμ
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – Φιλαθλητικός Λάρισας ( 3 – 1 ) 25-17, 19-25, 25-13, 25-19
4η αγωνιστική
Ημερα : 18 – 12 – 2010
Ώρα :
Γήπεδο: ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ( 3 – 1 ) 13-25, 25-17, 25-18, 25-17
5η αγωνιστική
Ημερα : 08 – 01 – 2011
Ώρα : 5:30μμ
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ – Φιλαθλητικός Λάρισας (3 – 0 ) 25-9, 25-17, 25-18
6η αγωνιστική
Ημερα : 15 – 01 – 2011
Ώρα :
Γήπεδο: Σταυρούπολης
Φιλαθλητικός Λάρισας – Χ.Α.Ν.Θ. ( 3 – 0 ) 26-24, 25-17, 25-21
7η αγωνιστική
Ημερα : 22 – 01 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φιλαθλητικός Λάρισας ( 2 – 3 ) 18-25, 22-25, 25-22, 25-22, 10-15
8η αγωνιστική
Ημερα : 29 – 01 – 2011
Ώρα :
Γήπεδο: Ιωαννίνων
Φιλαθλητικός Λάρισας ΡΕΠΟ
9η αγωνιστική
Ημερα : 05 – 02 – 2011
Ώρα :
Γήπεδο:
Β” Γύρος
Ερμής Δράμας – Φιλαθλητικός Λάρισας ( 1-3 ) 25-23, 22-25, 21-25, 15-25
1η αγωνιστική
Ημερα : 12 – 02 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Δ. Κραχτίδης Δράμας
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ( 0-3 ) 14-25, 23-25, 12-25
2η αγωνιστική
Ημερα : 19 – 02 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΑΡΗΣ – Φιλαθλητικός Λάρισας (3-1) 25-18, 25-12, 21-25, 25-15
3η αγωνιστική
Ημερα : 26 – 02 – 2011
Ώρα : 18:00
Γήπεδο: Κλειστό Χαριλάου
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (3-0) 28-26, 25-18, 25-15
4η αγωνιστική
Ημερα : 12 – 03 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ – Φιλαθλητικός Λάρισας (3-1) 23-25, 25-20, 25-17, 25-20
5η αγωνιστική
Ημερα : 20 – 03 – 2011
Ώρα : 15:00
Γήπεδο: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ (0-3) (18-25, 23-25, 19-25)
6η αγωνιστική
Ημερα : 26 – 03 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
Χ.Α.Ν.Θ. – Φιλαθλητικός Λάρισας: 3-2 (25-14, 20-25, 21-25, 25-19, 15-11)
7η αγωνιστική
Ημερα : 02 – 04 – 2011
Ώρα : 18:30
Γήπεδο: Κλειστό ΧΑΝΘ
Φιλαθλητικός Λάρισας – ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: 1-3 (25-19, 22-25, 26-28, 21-25)
8η αγωνιστική
Ημερα : 09 – 04 – 2011
Ώρα : 17:30
Γήπεδο: Κλειστό Νεάπολης Λάρισας
Φιλαθλητικός Λάρισας ΡΕΠΟ
9η αγωνιστική
Ημερα :16 – 04 – 2011
Ώρα :
Γήπεδο: