![Δευτέρα 24 Αυγούστου ξεκινάει η προετοιμασία της γυναικείας ομάδας μας.](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2020/01/A2-768x403.jpg)
Ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος ανακοινώνει ότι η έναρξη της φετινής προετοιμασίας (2020-21) της γυναικεία ομάδας μας θα ξεκινήσει την Δευτέρα 24 Αυγούστου στις 7μμ.
Λαμβάνοντας υπ όψιν την κατάσταση που έχει διαμορφωθεί λόγω κορονωϊου η ομάδα θα εφαρμόσει όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα που έθεσε η Πολιτεία, έτσι ώστε να πραγματοποιηθεί απρόσκοπτα η προετοιμασία.
Για την έναρξη των υπόλοιπων αγωνιστικών τμημάτων του συλλόγου, καθώς και για την ακαδημία του Φιλαθλητικού θα υπάρξει νέα ανακοίνωση εντός των ημερών.