Διοίκηση

Το Δ.Σ. του Φιλαθλητικού το οποίο συγκροτήθηκε σε σώμα στις 28 Απριλίου 2015 αμέσως μετά την διενέργεια των εκλογών.
Η θητεία του είναι Διετής.
Επόμενες εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου θα γίνουν τον Μάιο του 2017.

Σύνθεση Δ.Σ.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΑΛΔΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΑΪΤΗ ΑΣΠΑ
ΓΕΝ. ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ (ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ) ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Προηγούμενα Δ.Σ.

2013-2015

Ακριβούλης Βασίλειος Πρόεδρος
Αναγνωστόπουλος Αθανάσιος Αντιπρόεδρος
Μπαζιάνας Κων/νος Γεν. Γραμματέας
Βαβάτσικος Αθανάσιος Γεν. Αρχηγός
Νίκου Νικόλαος Ταμίας
Σαϊτη Ασπα Δημ. Σχέσεων
Παπαθεοδώρου Κων/νος Έφορος
Ριζομάρκος Γεώργιος Έφορος
Ανδρεάδης παύλος Έφορος

Από 28-6-2011 έως και τον Μάιο του 2013

1. ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2. ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ
3. ΜΠΑΛΔΩΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
5. ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
6. ΣΑΪΤΗ ΑΣΠΑ ΜΕΛΟΣ
7. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΕΛΟΣ
8. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΜΕΛΟΣ
9. ΣΑΪΤΗ ΑΣΠΑ ΜΕΛΟΣ
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού Συλλόγου το οποίο συγκροτήθηκε σε σώμα στις 12-5-2009 μετά από τις εκλογές του Μαϊου 2009

Από 12-5-2009 έως και 28-6-2011
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2. ΚΟΥΣΙΕΡΑ ΓΙΩΤΑ ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ
3. ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4. ΜΠΑΛΔΩΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝ. ΑΡΧΗΓΟΣ
5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΣ. ΣΧΕΣΕΩΝ
6. ΓΚΟΥΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΟΡΟΣ
7. ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΦΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΟΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8. ΚΑΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΦΟΡΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
9. ΓΚΟΥΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ ΣΤΑ ΕΚΑΣΤΟΤΕ Δ.Σ. ΑΠΟ 1990 ΕΩΣ 2009:

27-5-2008 (ανασυγκρότηση Δ.Σ.)
1. Βαβάτσικος Αθανάσιος Πρόεδρος
2. Αναγνωστόπουλος Αθανάσιος Αντιπρόεδρος
3. Νίκου Νικόλαος Γεν. Γραμματέας
4. Μητρούσια Σοφία Ταμίας
5. Μπαζιάνας Κων/νος Γεν. Αρχηγός
6. Τραταλός Αναστάσιος Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
7. Κουκουλιάφκα Βασιλική Έφορος Γυναικείας ομάδας
8. Πλίτση – Σταγιάννη Ανέτα Έφορος Νεανίδων – Κορασίδων
9. Κουκουλιάφκα Βασιλική Έφορος

29-5-2007

1. Αλεξανδρίδου Βάσω Πρόεδρος
2. Λιλές Δημήτριος Αντιπρόεδρος
3. Νίκου Νικόλαος Γεν. Γραμματέας
4. Μητρούσια Σοφία Ταμίας
5. Μπαζιάνας Κων/νος Γεν. Αρχηγός
6. Πλίτση – Σταγιάννη Ανέτα Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
7. Μπρούτσος Μπάμπης Έφορος Γυναικείας ομάδας
8. Αναγνωστόπουλος Αθανάσιος Έφορος Νεανίδων – Κορασίδων
9. Σκορδούλης Στέφανος Έφορος Παγκορασίδων -Υποδομής

2-6-2005

1. Γραντζής Ευάγγελος Πρόεδρος
2. Σαπουνάς Δημήτριος Αντιπρόεδρος
3. Νίκου Νικόλαος Γεν. Γραμματέας
4. Διαμάντης Απόστολος Ταμίας
5. Παρρή Αλέκα Γεν. Αρχηγός
6. Λιλές Δημήτριος Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
7. Γκαραλιάκος Ζήσης Έφορος Κορασίδων
8. Μπρούτσος Μπάμπης Έφορος Παγκορασίδων
9. Μπαζιάνας Κων/νος Έφορος Υποδομής

3-6-2003

1. Γραντζής Ευάγγελος Πρόεδρος
2. Παπαδημητρίου Γιάννης Αντιπρόεδρος
3. Καλύβας Θ. Γεν. Γραμματέας
4. Αντωνίου Νέστορας Ταμίας
5. Σαπουνάς Δημήτριος Γεν. Αρχηγός
6. Παρρή Αλέκα Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
7. Μανώλας Γεώργιος Έφορος Γυναικών
8. Τασιακούλη Κατερίνα Έφορος Γυναικών
9. Γκουζιώτης Στέφανος Έφορος Νεανίδων
10. Χατζής Γιάννης Έφορος Κορασίδων
11. Διαμάντης Απόστολος Έφορος Υποδομής

Εκλογές 1-7-1997 (2-7-1997)

1. Αλεξάκος Δημήτριος Πρόεδρος
2. Μπαρούτας Θωμάς Αντιπρόεδρος
3. Δημοβέλης Γ. Αντιπρόεδρος
4. Λαχανά Τασούλα Γεν. Γραμματέας
5. Αργυρούλη Λιάνα Ειδ. Γραμματέας
6. Σταυρόπουλος Κ. Ταμίας
7. Γκούρας Γιάννης Γενικός Αρχηγός
8. Καζάζου Εύα Έφορος Γυναικών
9. Τσαρδάκος Δημ. Έφορος Γυναικών
10. Φράγκος Γ. Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
11. Σιβροπούλου Μαρία Έφορος Τμημ. Υποδομής
12. Γιωτάκης Κ. Μέλος

Εκλογές 15-6-1995 (22-6-1995)

1. Μπαρούτας Θωμάς Πρόεδρος
2. Σταυρόπουλος Κ. Αντιπρόεδρος
3. Λαχανά Αναστασία Γεν. Γραμματέας
4. Ζάχος Β. Ταμίας
5. Γκούρας Γιάννης Γεν. Αρχηγός
6. Γκανάτσιος Χρ. Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
7. Μπαρούτα Μ. ΈφοροςΚοριτσιών
8. Παπανικολάου Γεώργιος ΈφοροςΠαίδων
9. Τσιαρδάκος Δημ. Έφορος Παγκορασίδων
10. Παπαθανασίου Κ. ΈφοροςΠαμπαίδων
11. Βλαχούλη Παρασκεύη Έφορος Κοριτσιών Υποδομής
12. Δήμου Τζένη Μέλος
8-6-1993

1. Μπαρούτας Θωμάς Πρόεδρος
2. Γεωργούλας Ηλίας Αντιπρόεδρος
3. Καζάζος Απ. Αναπληρωτής Β΄Αντιπρόεδρος
4. Σαμαντζή Σούλα Γεν. Γραμματέας
5. Ζάχος Β. Ταμίας
6. Μπαρούτα Μ. Γεν. Αρχηγός
7. Σταυρόπουλος Κ. Έφορος Δημοσίων Σχέσεων
8. Δήμου Τζένη Έφορος Αγοριών
9. Αποστολίδου Ν. Β¨Έφορος Αγοριών
10. Κοταρέλας Γ. Έφορος Κοριτσιών
11. Ζορμπά Μαρία Έφορος Κοριτσιών
12. Γκούρας Γιάννης Έφορος μικρών Κοριτσιών

26-6-1991

1. Μπαρούτας Θωμάς Πρόεδρος
2. Σταυρόπουλος Κ. Αντιπρόεδρος
3. Καζάζος Απ. Γεν. Γραμματέας
4. Τριανταφύλλου Χρήστος Ταμίας
5. Πασπαλιάρης Ι. Γεν. Αρχηγός
6. Τσαρτσάρας Αστ. Έφορος Αγοριών
7. Μπαρούτα Μ. Έφορος Κοριτσιών
8. Δήμου Τζένη Έφορος μικρών Κοριτσιών
9. Πλιάγκας Ι. Μέλος
To πρώτο Δ.Σ. του Φιλαθλητικού Λάρισας (28-11-1990)

1. Μπαρούτας Θωμάς Πρόεδρος
2. Τσουρλής Ευθύμιος Αντιπρόεδρος
3. Νικολακούλης Νίκος Γεν. Γραμματέας
4. Τριανταφύλλου Χρήστος Ταμίας
5. Τσαρτσάρας Στ. Μέλος
6. Στόγιας Απ. Μέλος

Οι Χορηγοί μας