![Ευχαριστούμε την <<Ταβέρνα στου Κορώνα>>](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2018/06/24-768x403.jpg)
Το Δ.Σ. του ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ευχαριστεί τον υπεύθυνο της οικογενειακής ταβέρνας »Ταβέρνα στου Κορώνα» (στο Δασοχώρι Λάρισας) κ.Παναγιώτη Κορώνα, για το υπέροχο δείπνο που παρέθεσε το βράδυ της Τετάρτης (27-6) στις αθλήτριες μας των Κορασίδων και Παγκορασίδων και αποτέλεσε εξαιρετική ευκαιρία σύσφιξης των σχέσεων μεταξύ αθλητριών, τεχνικού επιτελείου διοίκησης και γονέων.
Δείτε το φωτορεπορτάζ της βραδιάς…