![Νίκη με 3-0 σετ για τις Νεάνιδες (Κ20) του Φιλαθλητικού Λάρισας](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2023/11/aDSC_0551-768x403.jpg)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ20)
Νίκη για τις Νεάνιδες(Κ20) του Φιλαθλητικού Λάρισας
Φιλαθλητικός Λάρισας – Φιλ/κος Αμπελώνα: 3-0
(25-4, 25-11, 25-16)
Οι Νεάνιδες (Κ20) του Φιλαθλητικού Λάρισας την Κυριακή 19/11/23 στο κλειστό της Νεάπολης σε αγώνα που έγινε στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του δευτέρου γύρου του πρωταθλήματος Νεανίδων επικράτησαν του Φιλ/κου Αμπελώνα με 3-0 σετ
Σύνθεση ομάδας (Πνάκας Πέτρος, Σαμαρα Σ. ) Ζιωγα Σ. Κούλιου.Μ Ραζακιά Δ. Γιορετσίδου Ν.Πνακα Β. Ευστρατιάδη Σ. Ζιώγα Λ. Καποδίστρια Ε. Λέρντα Φρ. Παρασκευούδη Σ. Παπανικολάου Ελ. Μαραβέγια Αλ.