![Νίκη με 3-0 σετ και στα Τρίκαλα για τις κορασίδες του Φιλαθλητικού Λάρισας](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2022/02/Ασκλ-ΦΛΣ2-768x403.jpg)
Ακόμα μια όμορφη εμφάνιση και 7η συνεχόμενη νίκη με 3-0 σετ σε ισάριθμα παιχνίδια για τις Κορασίδες του Φιλαθλητικού Λάρισας στα Τρίκαλα επί του Ασκληπιού, την Κυριακή 13/2/2022.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Ασκληπιός Τρικάλων – Φιλαθλητικός Λάρισας: 0-3 σετ
(8-25, 13-25, 12-25)
Η σύνθεση του Φιλαθλητικού: (Πνάκας Πέτρος) Καρακίτσιου Ελ., Καποδίστρια Ελ., Γεράση Στ., Χαρδαλίδη Μ., Λυκοκώστα Β., Χαρδαλίδη Α., Βούλγαρη Π., Νταφοπούλου Χ., Τσιλινίκου Θ., Ευθυμιοιπούλου Θ., Τσουλούφη Δ., Ζιώγα Σ.