![Πρωτάθλημα Κορασίδων Β΄ Ομάδων](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2017/03/2-768x403.jpg)
Πολύ καλή εμφάνιση την Σάββατο (25/2) από το νεοσύστατο τμήμα των κορασίδων Β΄(2) το οποίο αποτελείται μόνο από παγκορασίδες αν και ηττήθηκε με 3-0 σετ από την ομάδα Κορασίδων του Ερμή Αγιάς. Το αποτέλεσμα δεν εχει καμία σημασία αλλά η εμφάνιση και το τεχνικό επίπεδο των αθλητριών. Τα κορίτσια που ακολούθησαν τις οδηγίες της προπονήτριάς τους Σούλας Σαμαρά και ανταπεξήλθαν αρκετά καλά σε σαφώς μεγαλύτερες σε ηλικία αθλήτριες.