![Το Σάββατο 12 Ιανουαρίου ο Τελικός Κυπέλλου ΕΣΠΕΚΕΛ](http://www.filathlitikos.org/wp-content/uploads/2019/01/Γυναικεία-2018-19-m-768x403.jpg)
Επανέναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων για το 2019 για την Γυναικεία ομάδα του Φιλαθλητικού με έναν Τελικό.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΣΠΕΚΕΛ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019
Κλειστό Γυμναστήριο Παλαμά Καρδίτσας Ωρα: 7 μμ
Στον Παλαμά θα διεξαχθεί το επόμενο Σάββατο (12/1) στις 19.00, ο τελικός κυπέλλου γυναικών 2018-19 με αντιπάλους τους δύο φιναλίστ. Τον Φιλαθλητικό Λάρισας και την ομάδα του ΣΠΑ Καρδίτσας.
«Πιστή στο ραντεβού της η ομάδα μας που προκρίθηκε στον τελικό του κυπέλλου όπου θα αντιμετωπίσει την ομάδα της Καρδίτσας. Ευχόμαστε να γίνει ένας ωραίος τελικός αντάξιος στο όνομα των δυο ομάδων και ο καλύτερος να κερδίσει.»